Zaznacz stronę

O tych terenach powstało już wiele materiałów, które starają się pokazać, że naprawdę warto zwiedzać tę okolicę. Malownicze miasteczka, szereg przygotowanych tutaj atrakcji, ale i takie miejsca, które już lata temu zostały opuszczone, a nadal posiadają niesamowity, wprost magiczny urok- stare cerkwie i obiekty świadczące o tym, że kiedyś na tych terenach toczyło się całkiem inne życie. Wszystko to warto zobaczyć planując tutaj swój urlop i rezerwując noclegi koło Dębicy w jakiś ciekawym obiekcie.

 

Jaki hotel będzie najlepszy?

 

Jednym z ładniejszych i bardziej polecanych obiektów jest Grand Chotowa. Jest to naprawdę sporej wielkości hotel, do którego przylega plaża i gdzie mamy możliwość skorzystania z kąpieliska, gdzie będziemy mieli możliwość łowienia ryb, a nawet możliwość uprawiania sportów wodnych. Hotel ten dodatkowo posiada rozbudowaną bazę spa, gdzie oferowane są różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne na twarz i na ciało. Dodatkowo, możemy tutaj skorzystać z relaksujących masaży oraz z basenu oraz jacuzzi. Hotel oferuje naprawdę smaczną kuchnię i jest urządzony ze smakiem- pobyt tutaj powinien być więc dla nas atrakcyjny, a lokalizacja obiektu na tyle odpowiednia, aby szybko dostać się stąd do licznych atrakcji turystycznych w innych, podkarpackich miasteczkach i wsiach. Jeśli więc chcemy dać sobie możliwość skorzystania z większej ilości atrakcji- wybierzmy hotel, który będzie w stanie nam je zaproponować.

 

A gdzie na pewno powinniśmy się udać?

 

Z samej Dębicy na pewno warto skierować się w kierunku Krosna, gdyż jest to większy punkt na mapie. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby zobaczyć to miasto i zaplanować tutaj spacer. Dalej, warto udać się do Sanoka, gdzie możemy zwiedzić tutejszy zamek, rynek, a także pospacerować po górskim parku zaaranżowanym w centrum miasta. Sanok to malownicze widoki na San, ale i największy w Polsce skansen, który warto zobaczyć. Obok Sanoka, znajdziemy również takie miejscowości jak Rymanów Zdrój czy Iwonicz Zdrój, gdzie znajdziemy parki zdrojowe wraz z pijalniami wód leczniczych. Mając już za sobą wszystkie te miejscowości, warto udać się w trasę nad Solinę. Tutaj będziemy mieli możliwość przespacerować się deptakiem, który znajduje się na koronie zapory spiętrzającej wodę. Można też udać się na specjalne zwiedzanie samej zapory, i podziwiać jej majestatyczne piękno z góry jak i z dołu. Obok zalewu znajdziemy szereg atrakcji wodnych, wiele smacznych restauracji i kameralnych kawiarni.